cammalzeme.com kime aittir?

Cammalzeme, Denizli'de faaliyet gösteren Karma Tasarım Atölyesi'nin hobi ya da profesyonel amaçlı camla ilgilenenlere hizmet vermek amacıya hazırladığı, cam eser yapımına ilişkin gerekli malzemeleri üreten, ithal eden ve sizlere sunan geniş yelpazeli yenilikçi satış sitesidir.

 

Karma Tasarım Atölyesi Ömür + Fatih Duruerk çiftinin 2005 yılında Cam Ocağı Vakfında camla tanışmasıyla filizlendi.

3yıl boyunca süren alt yapı çalışmaları ve kişisel gelişimler ile 2008 yılının Nisan ayında Karma Obje ve Mekan Tasarımı Atölyesi açıldı ve burada tasarımın mutluluğa bağımlı bir tüketim aracı olmasından çok, estetiğe ve doğal kaynaklara dolayısı ile malzemeye saygılı olan konforlu yaşam alternatifi olduğu benimsendi. 

Karma Tasarımı Atölyesi camın bir sanat ve tasarım malzemesi olarak algılanmasını ve kültürel bir değer olmasını kendisine misyon edinmiş, bunun için;

 

Yurt içinde ve dışında atölye çalışmaları düzenlemekte,

 

Tanıtıcı ve eğitici organizasyon ve etkinlikler yapmakta,

 

Uluslararası Denizli Cam Bianeli'nin küratörlüğünü üstlenmekte,

Bireysel atölyelerin yanısıra belediye ve halk eğitim merkezlerine eğitim amaçlı,çok sayıda kişinin bir arada çalışmasına uygun atölyeler kurup, teknik destek vermekte,

 

Cam işlemede ihtiyaç duyulan teknik ekipman tasarlayıp geliştirmekte,ithal etmekte ya da kendi bünyesinde üretmekte,

Kent objeleri tasarlayarak “Kentsel Kırılganlık ve Nezaket” kavramı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

 

 

Karma Tasarımı Atölyesi geri dönüşümü asgari düzeyde tüketimin zekatı olarak düşünüp özellikle camın geri dönüşümünde farkındalık yaratmak için eserler ve etkinlikler yapmaktadır. Sosyal sorumluluk kapsamında marka tescilli adı İDP  (İleri Dönüşüm Projesi ) 

olarak etkinliklerini sürdürmektedir.

Etkinliklerimiz ve detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 http://www.karmatasarimatolyesi.com/ 

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Cam tavlama ve füzyon fırınları 2-15 gün içerisinde, diğer standard ürünlerimiz ise en geç 1-5 iş günü  gün içerisinde kargoya verilir.

 

Kargo takip numaram nedir?

Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size  e-posta yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir. 

Siparişime yeni bir ürün eklemek istiyorum.

Ödeme işlemleri siparişinizi oluşturma aşamasında tamamlanmakta olup nihai sipariş olarak bize ulaşmaktadır. Bu sebeple mevcut siparişinize yeni ürün eklenememektedir. Dilerseniz sitemizden ayrıca sipariş verebilirsiniz.

Ayrı siparişlerimin aynı kargoyla topluca gönderilmesini istiyorum.
  • Siparişleriniz ayrı ayrı alındığı ve faturalandırıldığı için iki ayrı siparişinizi size tek bir kargo çıkışı ile gönderememekteyiz.
Teslimat adresimi değiştirmek istiyorum.

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizin teslimat adresini üyelik sayfanızdan değiştirebilir ya da müşteri hizmetlerine mesaj göndererek değişim talebi iletebilirsiniz. Üyeliğiniz üzerinden adres değişikliği yapabilmeniz için siparişinizin yurtdışı siparişi olmaması gerekmektedir. Ayrıca siparişinizin paketlenmiş veya kuryeye teslim edilmemiş olması gerekmektedir.

Kargo çıkışı yapıldıktan sonra kargo firmasına talep iletilmek suretiyle adres değişikliği yapılabilmektedir.

Bir sipariş için tek bir adres üzerinden teslimat yapılmaktadır.

Bulunduğum adrese kargo dağıtımı yapılıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi için aşağıda adresten bilgi alabilirsiniz.

http://www.ups.com.tr/

Siparişinizin,farklı bir kargo firmasına teslim edilmesini isterseniz, lütfen belirtiniz.

 

Hasarlı ürün gönderilmiş.

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun hasarlı çıkması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve cam@cammalzeme.com adresine tutanakla beraber fotoğraflı ve durumu anlatan bilgi mesajı gönderiniz.

Fatura bilgilerinde değişikliği yapmak istiyorum.

Sipariş formunda belirlediğiniz fatura adresinizde değişiklik yapılamaz.

Ürünün kargosu bedava olmasına rağmen, siparişime kargo bedeli yansıtılıyor.

Ürüne özel kargo bedava kampanyalarında sepetinizde sadece o ürün olması durumunda kargo bedava olacaktır.

Sepetinize ayrıca "ücretsiz kargo" ibaresi olmayan başka bir ürün eklemeniz durumunda yeni ürün için kargo bedeli yansıtılacaktır.

EFT/Havale ile ödemem onaylanmadı

EFT/Havale ile yapılan ödemelerin onaylanabilmesi için ödeme dekontunuzun üzerinde mutlaka sipariş numaranız yazmalıdır.

Hızlı onay için sitemizdeki Havale /Eft bildirim formunu doldurmanız gereklidir.

Sipariş numarası olmayan ödemeler, sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda kontrol edilerek sipariş onayı gerçekleşecektir.

 

Kredi Kartı Puanı ile ödeme yapamadım.

Böyle bir hizmetimiz yoktur.

Yapılan para iadesini hesabımda göremiyorum.

Para iadeniz alışverişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartı veya banka hesabınıza otomatik olarak iadenizin onaylandığı anda yapılmaktadır. İade işlemi firmamız tarafından bankanıza yapıldığı an, hesabınıza tanımlı olan e-mail adresine işlem detaylarını gösteren bir dekont gönderilmektedir.

Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza tarafımızdan kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir.

İade işleminin banka veya kart hesabınıza yansıma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre 1-10 gün arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Maximum süre geçtikten sonra, halen hesabınızda iade tutarını göremiyorsanız, dekontda belirtilen bilgiler ile bankanıza başvurunuz.

Para iadem henüz yapılmadı.

Kredi kartı ile oluşturulmuş siparişlerin geri ödemesi online olarak yapılmaktadır. Ödemenizin hesabınıza geçme süresi bankaların işlem süreçlerine göre farklılık gösterir. 

Ödeme şekli “Havale/EFT” veya "Kapıda ödeme” olan siparişlerin geri ödeme işlemi IBAN üzerinden gerçekleşmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır