Cammalzeme, Denizli'de faaliyet gösteren Karma Tasarım Atölyesi'nin hobi ya da profesyonel amaçlı camla ilgilenenlere hizmet vermek amacıya hazırladığı, cam eser yapımına ilişkin gerekli malzemeleri üreten, ithal eden ve sizlere sunan geniş yelpazeli yenilikçi satış sitesidir.

 

Karma Tasarım Atölyesi Ömür + Fatih Duruerk çiftinin 2005 yılında Cam Ocağı Vakfında camla tanışmasıyla filizlendi.

3yıl boyunca süren alt yapı çalışmaları ve kişisel gelişimler ile 2008 yılının Nisan ayında Karma Obje ve Mekan Tasarımı Atölyesi açıldı ve burada tasarımın mutluluğa bağımlı bir tüketim aracı olmasından çok, estetiğe ve doğal kaynaklara dolayısı ile malzemeye saygılı olan konforlu yaşam alternatifi olduğu benimsendi. 

Karma Tasarımı Atölyesi camın bir sanat ve tasarım malzemesi olarak algılanmasını ve kültürel bir değer olmasını kendisine misyon edinmiş, bunun için;

 

Yurt içinde ve dışında atölye çalışmaları düzenlemekte,

 

Tanıtıcı ve eğitici organizasyon ve etkinlikler yapmakta,

 

Uluslararası Denizli Cam Bianeli'nin küratörlüğünü üstlenmekte,

Bireysel atölyelerin yanısıra belediye ve halk eğitim merkezlerine eğitim amaçlı,çok sayıda kişinin bir arada çalışmasına uygun atölyeler kurup, teknik destek vermekte,

 

Cam işlemede ihtiyaç duyulan teknik ekipman tasarlayıp geliştirmekte,ithal etmekte ya da kendi bünyesinde üretmekte,

Kent objeleri tasarlayarak “Kentsel Kırılganlık ve Nezaket” kavramı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

 

 

Karma Tasarımı Atölyesi geri dönüşümü asgari düzeyde tüketimin zekatı olarak düşünüp özellikle camın geri dönüşümünde farkındalık yaratmak için eserler ve etkinlikler yapmaktadır. Sosyal sorumluluk kapsamında marka tescilli adı İDP  (İleri Dönüşüm Projesi ) 

olarak etkinliklerini sürdürmektedir.

 

Etkinliklerimiz ve detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 http://www.karmatasarimatolyesi.com/ 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır