Siparişiniz, ödemeniz onaylandıktan sonra, resmi tatil ve hafta sonu tatili olmadıkça en geç 2 iş günü içinde DENİZLİ UPS Kargo 'ya teslim edilir.  Siparişinizi, sisteme gireceğimiz takip numarası ile 4440033 nolu telefondan ya da www.ups.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.Sevkiyat sırasında ambalajında gözle görünen hasar olan ya da sizin zarar gördüğünü düşündüğünüz kargo paketlerinizi, kurye ile beraber açıp kontrol ediniz. Üründe  zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim ALMAYINIZ. Hemen , cam@cammalzeme.com adresine fotoğraflı ve durumu anlatan bilgi mesajı gönderiniz.

 

Cam çubuklar ve cam plakalar bu maddeden hariçtir. Camlarımız, zararı en az düzeyde tutmak için özel kolisinde sevk edilmektedir.

Siparişinizin teslimatının zamanında gerçekleştirilebilmesi için lütfen 09:00-18:00 saatleri arasında adreste teslim alacak yetkilinin bulunduğu adresi "Teslimat Adresi" olarak bildiriniz. Kurye 2. uğramadan sonra sizi yine adreste bulamazsa siparişinizi geri getirme hakkına sahiptir. Bu durumda kargo firmasıyla ya da  bizimle iletişime geçiniz.


Siparişinizdeki ürünler tarafınızca teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 


İlginize teşekkür ederiz.

Karma Tasarım Atölyesi

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır