1. Cayma ve iade etme hakkınız doğrultusunda aşağıdaki şartları sağlamak koşuluyla sitemizden aldığınız cam harici ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

2. Sitemizden satın aldığınız tüm ürünleri hatasız, eksiksiz ve zarar görmeden ( Paslanma, ıslanma, yıpranma, yırtılma, kırılma vs.. olmaksızın ) size iletmeyi taahhüt ederiz.

Herhangi bir nedenden dolayı , iade etmeyi düşündüğünüz ürünler aldığınız andaki durumunda ve KULLANILMAMIŞ olmalıdır. Aksi gerçekleşen durumdaki iadeniz kabul edilmeyecektir.

     3.İade etmek istediğiniz ürün, size gönderilen ambalajında ve kolisinde, 2 nüsha halindeki orijinal faturası ile birlikte tarafımıza geri gönderilmelidir. İade işleminde kargo masrafı tarafınıza aittir. Ödemeli göndereceğiniz hiçbir paket firmamızca kabul edilmeyecek ve size iade edilecektir. Ücret iadesi ,kargo bedelleri fatura toplam tutarından düşülerek size geri ödenecektir.

4.Firmamızdan kaynaklı hata ya da ayıplı durum olmadıkça, cam çubuk ve cam plakaların iadesi olmamaktadır.

5. Sevkiyat sırasında oluşan hasarlı ürünler için kargo firması yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Hasar tespit tutanağını, hazırlandığı tarihten itibaren en geç 2 iş günü içerisinde cam@cammalzeme.com e-mail adresine detaylı bilgi mesajı ve fotoğraflar ile göndermeniz gerekmektedir. Bu durumda hasarlı ürünler, tarafımızca kusursuz olanları ile değiştirilecektir. Teslim aldığınız bütün ürünler uygun koşullarda teslim edilmiş kabul edilir ve iade edilemez.

6. Ürünü iade etmek istediğinizi, cam@cammalzeme.com.com e-mail adresine yazılı olarak bildirmeniz, ilgili yazıda aşağıdaki hususları açıkça belirtmeniz gerekmektedir :

Sipariş Numarası

Fatura Tarihi

Ürünün Cinsi

İade Gerekçesi

Yukarıdaki koşullar kapsamında gerçekleştirilen iade talepleriniz, ürünler elimize ulaştıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde sonuçlandırılacak ve size bilgi verilecektir.

 

İlginize teşekkür ederiz.

Karma Tasarım Atölyesi

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır