Dr. Julie Anne Denton , gerek cama yaklaşım tarzı, gerek cam ile yaptığı sanat eserleri ,gerek  yaşam enerjisi ,gerek öğretme becerisi gerekse tatlı dili ile atölyemizin çok kıymet verdiği bir sanatçıdır.

Karma Tasarım Atölyesi olarak, Cammalzeme.com  web sitemizde eğitim videolarını siz cam severlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu eğitim videolarında sadece penguen,baykuş ya da farklı formlar öğrenmeyeceğinizi garanti ediyoruz. Sanatçının cam hakimiyeti ve cama davranışı sizlere çok şey katacak.

 

 

Seviye: Başlangıç ​​/ Orta.

Fiyat : 5 CHF / 5,10 $ (kredi kartı ve paypal kabul edilir)

Satın alma adresi :   https://www.atelier315.store/product-page/making-an-owl-beginnner-intermediate

SİTEDEN SATIN ALDIĞINIZ TÜM VİDEOLAR SİZE ÖZELDİR. BAŞKA BİR KULLANICI İLE PAYLAŞMAK, BAŞKASINA FLASH YA DA EMAİL İLE YOLLAMAK  VEYA SOYSA MEDYADA YAYMAK, HEM HUKİKİ HEM DE ETİK OLARAK DOĞRU DEĞİLDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Video uzunluğu: 19.30 dakika

Video boyutu: 716 MB

Video dili: İngilizce

 

Genel Bilgi:

Bu videoda mandrelde yumuşak cam kullanarak cam baykuş yapacağız.

Genleşme katsayısı, farklı cam türleri, alevde renk değiştiren renkler, camda kabarcık oluşturmama teknikleri ve kabarcığın neden  tercih edilmediği, camda baloncuk oluşturmadan yuvarlaklar elde etme  gibi konuları ele alacağız.

Sıcak camı kontrol etmeyi  ve ne zaman 'soğumasına' izin vermeye de değineceğiz.

Cam, yalıtkandır, iletken değil. Cam baykuşun gövde sıcaklığını eşit tutmak ve neden önemlidir? Camda fazla ısıdan kaynaklanan kabarcıklar nasıl engellenir? Tozlar camda nasıl kullanılır? Bir şekil elde etmek için el aletleri  ve baş harflerinizden oluşan bir mühür nasıl kullanılır? Muriniyi çatlatmadan ,eserinize nasıl adapte edersiniz?

Cam hayvanınızı ayakta tutmanın farklı yolları - dört ayağa karşı üç bacak nasıl yapılır? Çok küçük bir alana büyük miktarda cam nasıl eklenir?

 Soğutulmuş  camın çatlamadığından nasıl emin olunur?

 İnce kabartma oluşturmak için biz/tungsten/el aleti nasıl kullanılır? Sorularına cevap verirken, nokta kontrolü ve kolay tavlama sıcaklıkları hakkında da konuşacağız.

 

 

 

 

 

 

Havale / EFT (%3) :33.44 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır