Camlarınıza ışıltı vermek artık çok kolay.

Her türlü camla uyumludur.  GENLEŞME KATSAYISI YOKTUR.

Fiyat 10x10cm ebatında dikroik kağıt için geçerlidir.

2.resimdeki gibi size şeffaf kağıt olarak gelecektir.

Resimler siyah cam üzerine uygulanmıştır.  Farklı zeminlerde farklı efektler verecektir. Aşağıdaki uygulama videosunu izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=AHI3a_Ekqew

 

DİKROİK KAPLAMA NEDİR?

Dikroik camdaki renkler, camdan geçen veya camdan yansıyan ışık dalgalarının uzunluğuna göre belirlenir. Dalga uzunlukları ve ortaya çıkan renkler, kullanılan kaplama formülüne, her bir renk için gereken katman sayısına, kaplama sırasındaki sıcaklığa ve diğer teknik gereksinimlere bağlı olarak değişir. 

Dikroik Camı tanımlarken listelenen ilk renk İletilen renktir. İkinci renk adı Yansıyan renktir. Aktarılan renk, cam “düz açık” olarak görüntülendiğinde görülür. Cam yaklaşık 45 derecelik bir açıyla tutulduğunda yansıtılır. Yansıyan renk, fırınlandıktan sonra rengin değişeceği yönü gösterir.

NASIL KULLANILIR?

1---Dikroik kağıdı istediğiniz şekil ve ebatta kesin .
2---Kestiğiniz dikroik kağıt parçalarını bir kabın içerisinde temiz,içme suyunda 2 dakika bekletin. Büyük parçaların küçük parçalardan daha fazla zamana ihtiyacı vardır.
3---Dikroik kağıdı sudan çıkarın, kağıt havlu üzerinde fazla suyu yavaşça silin.
4---Dikroik kağıdı dikkatle kaydırın ve camın üzerine yerleştirin. Eğer cama aktarmakta zorluk yaşarsanız biraz daha suda bekletin.
5---Dİkroik camınız artık hazır, istediğiniz fırın programında fırınlayın.

Eğer ŞALÜMODA deneyecekseniz fırınlamanıza gerek yok. Cam çubuğun tek yüzüne aktarın ve kağıt alev görmeyecek şekilde kullanıp dikroik kağıdın üzerini şeffaf camla kaplayın. Tıpkı gümüş /altın varak uygular gibi kullanabilirsiniz.

Havale / EFT (%3) :111.20 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır